HAKKIMIZDA

uniteddoctors

United Doctors İstanbul, Öğretim üyesi Prof. Dr. Hakan Yanar konsültanlığında, uzman sağlık yöneticisi yönetiminde, çağdaş mimari konsepti, güncel teknolojik ekipmanlarla donatılmış alt yapısıyla hasta güvenliğini ve memnuniyetini esas alarak sunduğu sağlık hizmetiyle 2015 yılında Etiler'de akademik yapıdaki sağlık zincirinin ilk halkasını hizmete açmıştır.

Muayehaneler birliği konseptinde hizmet verirken, 2016 yılında çehresini değiştirerek cerrahi tıp merkezi olarak, güncel tanı ve tedavi hizmeti vermeye başlamıştır.

Acil servis birimi de dahil olmak üzere, saat 23.00 e kadar hasta kabul eden merkezimiz, gerekli olan durumlarda yataklı tedavi kuruluşları ile hızlı ve aktif şekilde ulaşım sağlayabilecek şekilde planlanmıştır. Hasta odaklı yönetim ve çalışan anlayışı ile hizmet veren merkezimiz, hem hasta hem de çalışan memnuniyetini önceliklendirmektedir. Merkezimiz, 600 mkapalı alan, 5 hasta yatağı, uyutma-uyandırma odaları, ameliyathanesi, Acil Servisi, hasta dinlenme alanları ve çok sayıdaki araç otoparkı ile yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara geniş hizmet yelpazesi ile hizmet vermektedir.

 

BENİ ORAYA GÖTÜR Etiler / İstanbul